Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Trident

  Trident


  Trident to profesjonalna placówka medyczna świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii oraz protetyki od 1995 roku. W bogatym katalogu usług znajdziemy między innymi ofertę: stomatologii zachowawczej, endosdoncji, ...

  Dodano: 16 06 2019
  WWW: www.trident-lodz.pl
  Wyświetleń: 13
  Wejść: 1
 • Home Marbella nieruchomości w Andaluzji

  Home Marbella nieruchomości w Andaluzji


  Może Hiszpania wyda Ci się odległym krajem i mrzonką jeżeli chodzi o zakup nieruchomości, ale wcale tak nie musi być, ponieważ agencja Home Marbella ma także oferty tanich nieruchomości na Costa del Sol w cudnej Andaluzji. Przyjrz...

  Dodano: 12 04 2019
  WWW: homemarbella.pl
  Wyświetleń: 56
  Wejść: 1

Ditex

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 6
 • Wyświetleń tej strony: 174
 • Łączny CTR: 3.45%

Przemysł jest szczególnie wymagającą dziedziną. Firma Ditex i jej produkty potrafią sprostać wszystkim potrzebom klientów. Współpraca specjalistów przyczynia się do stworzenia najwyższej jakości bram szybkobieżnych, które znajdują swoje zastosowanie w przemyśle.

Najczęściej, bramy tego typu są wykorzystywane w przemyśle spożywczym, w magazynach, hurtowniach, hipermarketach oraz halach i zakładach produkcyjnych. Bramy mają za zadanie pełnić rolę ochronną przed dostaniem się do środka osób niepowołanych. Dodatkowo, obecność bramy zapewnia dostateczną ochronę przed działaniem zbyt dużej różnicy temperatur.

Firma Ditex zapewnia fachowe doradztwo ze strony specjalistów. Profesjonaliści i ich doświadczenie, wiedza i umiejętności, pozwalają na dopasowanie właściwego wymiaru i typu bramy. Fachowcy biorą pod uwagę wymagania miejsca, środowiska, branży oraz potrzeb klienta.

Dodatkowo, firma oprócz produkcji bram, oferuje komponenty - urządzenia oraz części zamienne są cały czas dostępne w ofercie.

Ditex gwarantuje również czynności serwisoe i naprawcze w trakcie trwania okresu gwarancyjnego oraz po jego zakończeniu.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ditex
Ditex
 • Ocena:

  Ocena: 5.4/10 (5 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie