Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Ditex

  Ditex


  Przemysł jest szczególnie wymagającą dziedziną. Firma Ditex i jej produkty potrafią sprostać wszystkim potrzebom klientów. Współpraca specjalistów przyczynia się do stworzenia najwyższej jakości bram szybkobieżnych, które znajdują...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 3
 • Service On Time

  Service On Time


  Usługi serwisowe i naprawcze powyższych urządzeń oferuje firma Service On Time.
  Firma posiada aż 23 oddziały serwisowe w Polsce. Service On Time działa na terenie całego kraju, dzięki czemu wiele firm może skorzystać z ich p...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 24
  Wejść: 3
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką marką z tradycją, która od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnych bram przemysłowych. Od 25 lat firma nieprzerwanie działa również na rynku polskim, oferując najwyższej jakości rozwiązania dla prze...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 29
  Wejść: 3

Ditex

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 21
 • Łączny CTR: 14.29%

Przemysł jest szczególnie wymagającą dziedziną. Firma Ditex i jej produkty potrafią sprostać wszystkim potrzebom klientów. Współpraca specjalistów przyczynia się do stworzenia najwyższej jakości bram szybkobieżnych, które znajdują swoje zastosowanie w przemyśle.

Najczęściej, bramy tego typu są wykorzystywane w przemyśle spożywczym, w magazynach, hurtowniach, hipermarketach oraz halach i zakładach produkcyjnych. Bramy mają za zadanie pełnić rolę ochronną przed dostaniem się do środka osób niepowołanych. Dodatkowo, obecność bramy zapewnia dostateczną ochronę przed działaniem zbyt dużej różnicy temperatur.

Firma Ditex zapewnia fachowe doradztwo ze strony specjalistów. Profesjonaliści i ich doświadczenie, wiedza i umiejętności, pozwalają na dopasowanie właściwego wymiaru i typu bramy. Fachowcy biorą pod uwagę wymagania miejsca, środowiska, branży oraz potrzeb klienta.

Dodatkowo, firma oprócz produkcji bram, oferuje komponenty - urządzenia oraz części zamienne są cały czas dostępne w ofercie.

Ditex gwarantuje również czynności serwisoe i naprawcze w trakcie trwania okresu gwarancyjnego oraz po jego zakończeniu.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ditex
Ditex
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie