Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Service On Time

  Service On Time


  Usługi serwisowe i naprawcze powyższych urządzeń oferuje firma Service On Time.
  Firma posiada aż 23 oddziały serwisowe w Polsce. Service On Time działa na terenie całego kraju, dzięki czemu wiele firm może skorzystać z ich p...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 25
  Wejść: 3
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką marką z tradycją, która od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnych bram przemysłowych. Od 25 lat firma nieprzerwanie działa również na rynku polskim, oferując najwyższej jakości rozwiązania dla prze...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 29
  Wejść: 3
 • Ditex

  Ditex


  Przemysł jest szczególnie wymagającą dziedziną. Firma Ditex i jej produkty potrafią sprostać wszystkim potrzebom klientów. Współpraca specjalistów przyczynia się do stworzenia najwyższej jakości bram szybkobieżnych, które znajdują...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 3

Service On Time

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 25
 • Łączny CTR: 12%

Usługi serwisowe i naprawcze powyższych urządzeń oferuje firma Service On Time.
Firma posiada aż 23 oddziały serwisowe w Polsce. Service On Time działa na terenie całego kraju, dzięki czemu wiele firm może skorzystać z ich pomocy.

Usługi firmy są oferowane przez siedem dni w tygodniu. Z racji tego, iż urządzenia ulegają awarii z różnych powodów, może się to zdarzyć o każdej porze dnia lub nocy. Service On Time zapewnia naprawę i serwis bram i systemów przez cały tydzień. Dzięki temu żadna firma nie jest narażona na straty związane z przestojem w pracy.

Naprawa i serwis obejmują urządzenia większości europejskich producentów. Działalność Service On Time jest podzielona na trzy główne filary. Pierwszy z nich dotyczy naprawy i serwisu bram przemysłowych i systemów przeładunkowych każdego producenta. Drugi filar zajmuje się naprawą urządzeń różnych marek. Trzeci obszar obejmuje aktywną sprzedaż części do bram.

W skład ekip serwisowych wchodzą przeszkoleni i doświadczeni specjaliści. Są to pracownicy znający się bardzo dobrze na produktach i urządzeniach, jakimi są bramy i systemy przeładunkowe.

Firma przeprowadza bezpłatne konsultacje oraz audyty produktów na miejscu, w firmie klienta. Fachowcy mogą Państwu doradzić w wyborze odpowiednich części nowych i wymiennych.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie