Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

Service On Time

  • Dodano: 28 11 2018r.
  • Kliknięć w adres www: 7
  • Wyświetleń tej strony: 209
  • Łączny CTR: 3.35%

Usługi serwisowe i naprawcze powyższych urządzeń oferuje firma Service On Time.
Firma posiada aż 23 oddziały serwisowe w Polsce. Service On Time działa na terenie całego kraju, dzięki czemu wiele firm może skorzystać z ich pomocy.

Usługi firmy są oferowane przez siedem dni w tygodniu. Z racji tego, iż urządzenia ulegają awarii z różnych powodów, może się to zdarzyć o każdej porze dnia lub nocy. Service On Time zapewnia naprawę i serwis bram i systemów przez cały tydzień. Dzięki temu żadna firma nie jest narażona na straty związane z przestojem w pracy.

Naprawa i serwis obejmują urządzenia większości europejskich producentów. Działalność Service On Time jest podzielona na trzy główne filary. Pierwszy z nich dotyczy naprawy i serwisu bram przemysłowych i systemów przeładunkowych każdego producenta. Drugi filar zajmuje się naprawą urządzeń różnych marek. Trzeci obszar obejmuje aktywną sprzedaż części do bram.

W skład ekip serwisowych wchodzą przeszkoleni i doświadczeni specjaliści. Są to pracownicy znający się bardzo dobrze na produktach i urządzeniach, jakimi są bramy i systemy przeładunkowe.

Firma przeprowadza bezpłatne konsultacje oraz audyty produktów na miejscu, w firmie klienta. Fachowcy mogą Państwu doradzić w wyborze odpowiednich części nowych i wymiennych.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
  • Ocena:

    Ocena: 3.3/10 (8 głosów)

  • Województwo: Dolnośląskie