Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

Butzbach Torsystem

  • Dodano: 14 11 2018r.
  • Kliknięć w adres www: 4
  • Wyświetleń tej strony: 150
  • Łączny CTR: 2.67%

Butzbach jest niemiecką marką z tradycją, która od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnych bram przemysłowych. Od 25 lat firma nieprzerwanie działa również na rynku polskim, oferując najwyższej jakości rozwiązania dla przemysłu.
Firmę reprezentuje polskie przedsiębiorstwo Torsystem. Rodzima firma pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela marki i dystrybutora. Oprócz tego, Torsystem zajmuje się produkcją własnych bram przemysłowych i systemów przeładunkowych oraz akcesoriów.
Torsystem Butzbach jest spółką, której kapitał jest w 100% polski.

Branże, dla jakich głównie kierowana jest oferta, to między innymi chemia i farmacja, dystrybucja, lotnictwo, motoryzacja, produkcja oraz branża spożywcza.
Typy bram, jakie oferuje Butzbach, to bramy segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision), hangarowe i szybkobieżne.

Butzbach jest cenioną firmą przede wszystkim za jakość, walory wizualne oraz długą użytkowość produktów. Jednak elementem, który wyróżnia tę markę, jest zastosowanie włókna szklanego w procesach produkcji. Tworzywo to jest niezwykle wytrzymałe, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.
Włókno szklane jest dodawane do paneli bram. Wpływa to nie tylko na lepszą jakość produktów, ale i na ich estetyczny wygląd. Bramy tego typu można zastosować praktycznie wszędzie.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
  • Ocena:

    Ocena: 1.0/10 (2 głosów)

  • Województwo: Dolnośląskie