Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • ONESTO Finance

  ONESTO Finance


  Firma ONESTO Finance to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do pomagania klientom w trudnych sytuacjach finansowych. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. Zespó...

  Dodano: 14 05 2024
  WWW: onesto-finance.pl
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 1

Choroby genetyczne mięśni

 • Dodano: 27 09 2023r.
 • Kliknięć w adres www: 1
 • Wyświetleń tej strony: 96
 • Łączny CTR: 1.04%

Tomasz od 2013 roku zmaga się z rzadką chorobą genetyczną, jaką jest miopatia mitochondrialna. Ta trudna do zdiagnozowania i jeszcze trudniejsza do zniesienia choroba wpływa na mitochondria, małe "elektrownie" komórkowe, które dostarczają energii do organizmu.

Miopatia mitochondrialna powoduje chroniczne zmęczenie i osłabienie mięśni, co sprawia, że Tomasz codziennie boryka się z trudnościami w wykonywaniu nawet najprostszych czynności. Dodatkowo, towarzyszy jej polineuropatia, która powoduje uszkodzenia wielu nerwów obwodowych, wpływając negatywnie na zdolność ruchową i czucie. Tomasz ma również ptozę, czyli opadające powieki, co znacząco utrudnia mu codzienne życie.

Tomasz jest osobą niepełnosprawną, a jego niepełnosprawność niesie ze sobą wiele wyzwań i trudności. Jednakże, dzięki Twojemu wsparciu, zwłaszcza przekazywaniu 1, 5% podatku w zeznaniu rocznym, możesz pomóc mu uzyskać dostęp do niezbędnej terapii, leczenia i rehabilitacji. Twoja darowizna stanowi solidny fundament do poprawy jakości jego życia i przywracania mu niezależności.

Twoje wsparcie jest niezwykle cenne dla Tomasza. Pomaga mu zachować nadzieję na lepszą przyszłość i pokonać trudności, jakie niesie ze sobą miopatia mitochondrialna. Dołączmy razem, aby wesprzeć Tomasz w jego wyjątkowej podróży i zapewnić mu wsparcie, którego tak bardzo potrzebuje.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Choroby genetyczne mięśni
Choroby genetyczne mięśni
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (11 głosów)